Batoh Loap Snowdon 50+10 - černý-zelený

Batoh Loap Snowdon 50+10 - černý-zelený
  • Značka: Loap
  • Kód zboží: 64815

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

Turistický batoh Snowdon je řešením každodenních problémů při cestování nebo na delších výletech. O pohodlí se postará hned několik prvků. První je zádový systém AAS I. Zajistí prodyšnost, oporu a dá se nastavit přesně na vaši výšku. Zádový systém doplňují prsní spojka, bederní pás a polstrované popruhy na ramena.

Pokud máte věci uložené hlouběji v batohu, oceníte, že hlavní komora se dá přepažit na dvě části. V našem modelu Snowdon se tak ke svým věcem dostanete i spodním vstupem do batohu a zároveň neriskujete, že se vám věci shora vysypou. Samozřejmostí jsou postranní kapsy a úchyty pro uložení věcí časté potřeby jako láhev na pití, ubrousky a podobně.

O bezpečí vašich věcí se postará pevný materiál BullTech 420RS Diamond a kryté zipy. Tyto prvky odolají tlaku, prodření i vodě.

Objem batohu je 50 litrů, v případě potřeby můžete batoh rozšířit až na 60 litrů. Díky tomu je batoh multifunkční a využijete ho na kratší i delší cesty.

Parametry
Objem (l)60
Hmotnost (g)2400

Nový dotaz